Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Adminstrativ personal

Här finns kontaktuppgifter till den administrativa personalen på institutionerna för geovetenskaper och kulturvård. Vissa funktioner delas mellan institutionerna, och i annat fall framgår det vid vilken institution personen arbetar.

Administrativ chef

Agneta Johnsson, agneta.johnsson@conservation.gu.se, 031-786 4708

Ekonomi/personal

Personalhandläggare

Katrin Falk, katrin.falk@gu.se, 031-786 6608

Ekonomiadministratör kulturvård

Anna Lindström, anna.lindstrom@gvc.gu.se, 031-786 3777

Ekonomiadministratör kulturvård

Lars-Inge Bly, lars-inge.bly@conservation.gu.se, 031-7869362

Ekonom geovetenskaper

Conny Nilsson, conny.nilsson@gu.se, 031-786 2814

Ekonomiadministratör geovetenskaper

Monica Palm, monica@gvc.gu.se, 031-786 2800

Studieadministration

Studievägledare kulturvård

Frida Sjöström, frida.sjostrom@conservation.gu.se, 031-786 4701

Studieadministratör kulturvård Göteborg

Laila Stahre, laila.stahre@conservation.gu.se, 031-786 5688

Studieadministratör kulturvård Mariestad

Christina Hermansson, christina.hermansson@conservation.gu.se, 031-786 9363

Studieadministratör geovetenskaper

Adriana Forssén, adriana.forssen@gu.se, 031-786 1951

Studievägledare geovetenskaper

Emily Whitehurst Zack, emily.whitehurst.zack@gu.se, 031-786 2838

Utbildningssamordnare geovetenskaper

Andreas Andjelic, andreas.andjelic@gu.se, tjänstledig

Administratör kulturvård Göteborg

Liv Friis, liv.friis@conservation.gu.se, 031-786 4705

Administratör

Petra Valej, petra.valej@conservation.gu.se, 031-786 4711

Kommunikation

Kommunikatör

Henrik Thelin, henrik.thelin@gu.se, 031-786 9367

Teknik/Anläggningar

Tekniker kulturvård Mariestad

Ida Karlsson, ida.karlsson@conservation.gu.se, 031-786 9366

Vaktmästare kulturvård Mariestad

Lasse Larsson, lasse.larsson@conservation.gu.se, 0501-755881

Teknisk samordnare Trädgård kulturvård Mariestad

Marianne Leckström, marianne.leckstrom@conservation.gu.se, 031-7869365

Klaraansvarig kulturvård

Aila Schachinger, aila.schachinger@gu.se, 031-786 1905

Laboratorieansvarig geovetenskaper

Emily Whitehurst Zack, emily.whitehurst.zack@gu.se, 031-786 2838

Bibliotek

Bibliotekarie kulturvård Mariestad

Maria Hörnlund, maria.hornlund@conservation.gu.se, 031-786 9364

Filmsamordnare

Filmsamordnare kulturvård Mariestad

Anders Lundvang, anders.lundvang@conservation.gu.se, 031-786 9303

Sidansvarig: Robert Karlsson|Sidan uppdaterades: 2017-10-12
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?