Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Personal

All personal på Institutionen

Här nedanför finns all personal som arbetar på Insitutionen för geovetenkaper listade. Det går att sortera efter namn, titel, telfonnummer och e-post.

Här finns även information om lediga tjänster och vart du hittar utlysningarna.

Kontaktinformation

I menyn under "Kontakta oss" finns fler och mer definierade konaktuppgifter. Gå till Kontakta oss.

Visar 1 - 50 av 77

Namn Titel Telefon E-post
Brachmann, Cole Doktorand cole.brachmann@gu.se
Chen, Tzu Tung Doktorand 031-786 4470 tzu.tung.chen@gu.se
Haaf, Ezra Doktorand 031-786 2812 ezra.haaf@gu.se
Karam, Salar Doktorand salar.karam@gu.se
Kukulies, Julia Doktorand julia.kukulies@gu.se
Lai, Hui-Wen Doktorand hui-wen.lai@gu.se
Lai, Hui-Wen Doktorand hui-wen.lai@gu.se
Minola, Lorenzo Doktorand lorenzo.minola@gu.se
Nygren, Michelle Doktorand 031-786 2855 michelle.nygren@gvc.gu.se
Patchett, Aura Doktorand aurora.patchett@gu.se
Salo, Riikka Doktorand 031-786 2802 riikka.salo@gu.se
Scharn, Ruud Doktorand ruud.scharn@gu.se
Shannon, April Doktorand april.shannon@gu.se
Sjöqvist, Axel Doktorand axel.sjoqvist@gu.se
Surendran, Pramod Doktorand 031-786 6210 pramod.surendran@gu.se
Wallenberg, Nils Doktorand 031-786 5075 nils.wallenberg@gvc.gu.se
Wallman, Magdalena Doktorand 031-786 3572 magdalena.wallman@gu.se
Andersson, Maria Ekonom 031-786 5305 maria.andersson.9@gu.se
Nilsson, Conny Ekonom 031-786 2814 conny.nilsson@gu.se
Wahlström Idegård, Annika Ekonom 031-786 5305 annika.wahlstrom-idegard@gu.se
Palm, Monica Ekonomiadministratör 031-786 2800 monica@gvc.gu.se
Johnsson, Andreas Forskarassistent 031-786 2943 andreasj@gvc.gu.se
Konarska, Janina Forskarassistent janina.konarska@gu.se
Rasmusson, Lina Forskarassistent 031-786 2865 lina.rasmusson@gu.se
Rasmusson, Lina Forskarassistent lina.rasmusson@gu.se
Björkman, Mats Forskare 031-786 2874 mats.bjorkman@gu.se
C. Andresen, Louise Forskare 031-786 2865 louise.andresen@gu.se
C. Andresen, Louise Forskare, Studierektor louise.andresen@gu.se
C. Andresen, Louise Forskare, Studierektor louise.andresen@gu.se
C. Andresen, Louise Forskare, Studierektor louise.andresen@gu.se
C. Andresen, Louise Forskare, Studierektor louise.andresen@gu.se
C. Andresen, Louise Forskare, Studierektor louise.andresen@gu.se
Fang, Keyan Forskare keyan.fang@gu.se
Fransson, Åsa Forskare asa.fransson@gu.se
Giese, Markus Forskare 031-786 2804 markus.giese@gvc.gu.se
Kasimir, Åsa Forskare 031-786 1960 asa.kasimir@gu.se
Lindberg, Fredrik Forskare 031-786 2606 fredrikl@gvc.gu.se
Norwood, Zack Forskare 031-786 4763 zack.norwood@gu.se
Rayner, David Forskare 031-786 4849 david.rayner@gu.se
Seftigen, Kristina Forskare kristina.seftigen@gvc.gu.se
Stevens, Rodney Forskare stevens@gvc.gu.se
Zhang, Peng Forskare 031-786 2805 peng.zhang@gu.se
Schachinger, Aila Birgit Forskningsassistent 031-786 1905 aila.schachinger@gu.se
Hogmalm, Johan Forskningsingenjör 1.e, Viceprefekt 031-786 2949 johanh@gvc.gu.se
Liljebladh, Bengt Forskningsingenjör 1.e 031-786 2862 beli@gvc.gu.se
Ou, Tinghai Forskningsingenjör 1.e tinghai.ou@gu.se
Rösel, Delia Forskningsingenjör 1.e delia.rosel@gu.se
Walther, Alexander Forskningsingenjör 1.e 031-786 2867 alex@gvc.gu.se
Weslien, Per Forskningsingenjör 1.e 031-786 2878 per.weslien@gu.se
Carlberg, Josefina Laboratorieassistent 031-786 6517 josefina.carlberg@gu.se

Visar 1 - 50 av 77

Lediga tjänster

Anökningar till lediga tjänster på Göteborgs universitet görs online genom Sökandeportalen.

Se lediga tjänster och läs mer om Sökandeportalen

Intern rekrytering

Du som redan arbetar vid Göteborgs universitet kan även söka de tjänster som utannonseras internt på GU-portalen.

Lediga tjänster som är utlysta internt (kräver inloggning)

Geovetarcentrum

Sidansvarig: Emma Sjöberg|Sidan uppdaterades: 2017-11-30
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?