Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Personal

All personal på Institutionen

Här nedanför finns all personal som arbetar på Insitutionen för geovetenkaper listade. Det går att sortera efter namn, titel, telfonnummer och e-post.

Här finns även information om lediga tjänster och vart du hittar utlysningarna.

Kontaktinformation

I menyn under "Kontakta oss" finns fler och mer definierade konaktuppgifter. Gå till Kontakta oss.

Visar 51 - 75 av 75

Namn Titel Telefon E-post
Konrad.schmolke, Matthias Universitetslektor 031-786 2864 matthias.konrad.schmolke@gu.se
Rasmusson, Lina Forskarassistent 031-786 2865 lina.rasmusson@gu.se
C. Andresen, Louise Forskare 031-786 2865 louise.andresen@gu.se
Walther, Alexander Forskningsingenjör 1.e 031-786 2867 alex@gvc.gu.se
Björkman, Mats Forskare 031-786 2874 mats.bjorkman@gu.se
Weslien, Per Forskningsingenjör 1.e 031-786 2878 per.weslien@gu.se
Linderholm, Hans Professor 031-786 2887 hansl@gvc.gu.se
Johnsson, Andreas Forskarassistent 031-786 2943 andreasj@gvc.gu.se
Hogmalm, Johan Forskningsingenjör 1.e, Viceprefekt 031-786 2949 johanh@gvc.gu.se
Heyman, Jakob Universitetslektor 031-786 3130 jakob.heyman@gu.se
Wallman, Magdalena Doktorand 031-786 3572 magdalena.wallman@gu.se
Chen, Tzu Tung Doktorand 031-786 4470 tzu.tung.chen@gu.se
Peternell, Mark Universitetslektor 031-786 4553 mark.peternell@gu.se
Malmberg Wahle, Li Studieadministratör 031-786 4711 li.malmberg@gu.se
Thorsson, Sofia Professor 031-786 4733 sofiat@gvc.gu.se
Norwood, Zack Forskare 031-786 4763 zack.norwood@gu.se
Chen, Deliang Professor 031-786 4813 deliang@gvc.gu.se
Rayner, David Forskare 031-786 4849 david.rayner@gu.se
Wallenberg, Nils Doktorand 031-786 5075 nils.wallenberg@gvc.gu.se
Andersson, Maria Ekonom 031-786 5305 maria.andersson.9@gu.se
Wahlström Idegård, Annika Ekonom 031-786 5305 annika.wahlstrom-idegard@gu.se
Bergström, Isabell Utbildningshandläggare 031-786 5722 isabell.bergstrom@gu.se
Surendran, Pramod Doktorand 031-786 6210 pramod.surendran@gu.se
Carlberg, Josefina Laboratorieassistent 031-786 6517 josefina.carlberg@gu.se
Falk, Katrin Personalhandläggare 031-786 6608 katrin.falk@gu.se

Visar 51 - 75 av 75

Lediga tjänster

Anökningar till lediga tjänster på Göteborgs universitet görs online genom Sökandeportalen.

Se lediga tjänster och läs mer om Sökandeportalen

Intern rekrytering

Du som redan arbetar vid Göteborgs universitet kan även söka de tjänster som utannonseras internt på GU-portalen.

Lediga tjänster som är utlysta internt (kräver inloggning)

Geovetarcentrum

Sidansvarig: Emma Sjöberg|Sidan uppdaterades: 2017-11-30
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?